11 Temmuz 2012 Çarşamba

Ahmet Tuna'lı Tatil

Ahmet Tuna ile ilk tatilimizi yaptık geldik, işe başladık yazısını yeni yazabiliyorum . Hayat git gide daha da mı zorlaşıyor ne ! Sevgili eşimle 5 yıldır aynı şirkette çalışıyorduk,birlikte gidip geldik onca zaman. Şimdi tatil dönüşü iş değişikli yaptı, yeni iş yerinde başladı. Tabi bana da çocuğu anneme bırakıp tek başıma işe gelmek kaldı ve daha bir çok zorluk. Henüz arabamız yok o yüzden Ahmet Tuna’yı babam alıyor,bende otobüse binip işe geliyorum.Zor gelmedi desem yalan olur.Ne diyeyim her şeye alışıldığı gibi buna da alışılır tabi,sağlık olsun yeter ki.
Ahmet Tuna ile ilk uzun yolculuğumuz (5 saat ) çok zor geçmedi yolun yarısından fazlasında uyuduk J Tatil boyunca da bizimle beraber gezdi , yemek yemek dışında çok sorun çıkarmadı. Hatta havası yaradı sanırım çok uyumak istedi, dez avantajı akşamları erken uyuduğu için bizim tatilin yarısını akşamları balkonda geçirmemiz oldu J İlk kez orda desteksiz yürümeye başladı,28 Hazirandı. Çimlerde koştu yuvarlandı,keyfi yerindeydi  olan popoya oldu, düşe kalka baya bir hırpalandı sanırımJ
                                             saçlar ıslak,suyu öyle seviyor ki.

Ege’nin suyu genel olarak soğuk olur ama bu sene bana daha bir soğuk geldi,hava da rüzgarlıydı Ahmet Tuna ona rağmen sudan korkmadı, Çok suda tutmadık üşümesin diye,havuzda sokmak istemedim. Kovasıyla kumlarda oynadı, dayanıklı çıktı bizim ki sıcak kumlarda zıp zıp yürüdü. Tatile annemlerle gittiğimiz için bende biraz rahattım. Bu yıl ki tatilimizde böylece bitti.Bana sorarsanız dinlenebildim mi ,hayır.Tatil dönüşü de bir tatile ihtiyacım vardı kısacası.
                                   Ayvalık Şeytan Sofrası'ndan güneş batışı manzarası

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...